(pakiet dostępny w terminie 22-26.12.2021 ze zmienną ilością dni)

 

Święta Bożego Narodzenia w SPA SCALIANO*** to chwila odprężenia dla Ciebie, leniuchowanie w wygodnym łóżku, wrażenia kulinarne oraz relaks w SPA, dla Twoich Dzieci to spotkanie ze Świętym Mikołajem i niezapomniane chwile spę®dzone w rodzinnym gronie.

 

W pakiecie czekają na Państwa:

 

 • noclegi ze śniadaniami w formie bogatego bufetu szwedzkiego (wybór regionalnych wyrobów, m.in.: mięsa i wędliny z własnej wędzarni oraz smakołyki dla dzieci), świeża kawa z miejscowej palarni w godz. 8-10:30
 • obiadokolacje serwowane w formie bufetu: wybór zup, dań głównych oraz deserów, do picia woda źródlana. Dostępne dla każdej osoby z pakietu w godz. 15-16:30 codziennie (poza dniem wigilii) ilość uzależniona od wybranej ilości nocy.
 • 24.12 Uroczysta Kolacja Wigilijna rozpocznie się o godz. 16:00 do 18:30 m.in: tradycyjna kuchnia polska w połączeniu z nowymi trendami, by każdy znalazł swoją ulubioną potrawę (tradycyjny barszcz czerwony z uszkami, potrawy gorące serwowane, bufet zakąsek gorących i zimnych, wybór ciast, napoje gorące i zimne, wino czerwone i białe inclusive, wszystko okraszone ciepłem kolęd.
 • Wizyta Św. Mikołaja podczas kolacji wigilijnej dźwięk dzwonka towarzyszący jego wizycie zawsze wywołuje uśmiech na twarzach najmłodszych. Możliwość zrobienia zdjęcia i rozdania prezentów będzie dla naszych pociech wspaniałym przeżyciem.
 • 25.12 Słodki bufet w godz. 13:30-14:30 wybór słodkości wykonanych przez regionalnych cukierników, świeża kawa z miejscowej palarni oraz gatunkowe herbaty
 • PARKING na terenie obiektu

Nieodpłatne korzystanie z:

 • seanse otwarte w strefie Jacuzzi Solankowym z widokiem na Górę Parkową w godz. 9-21:00
 • prywatne seanse aromaterapeutyczne w saunie fińskiej
 • wypożyczalnia sanek
 • wypożyczalnia kijów do Nordic Walking
 • Wi-Fi na terenie obiektu


Atrakcje i udogodnienia dla najmłodszych:

 • bezpłatny wstęp do nowoczesnej Sali zabaw (małpi gaj z basenem wypełnionym kolorowymi kulkami, piłkarzyki, zabawki multimedialne i manualne) w godz. 10-19:00
 • kącik zabaw w Piano barze
 • zastawa stołowa dla dzieci
 • łóżeczko dziecięce ( 50 zł/ cały pobyt)

 

FILM O SCALIANO- wersja letnia

 

Ceny zawierają podatek VAT.
Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00 i trwa do godz. 11:00 w dniu wyjazdu
Z racji uzdrowiskowego charakteru miejscowości do cen należy doliczyć opłatę uzdrowiskową:

4 zł / 1 os. za dobę.; 2 zł/ osoby niepełnosprawne, inwalidzi, kombatanci wojenni oraz dzieci do lat 15

REZERWACJA. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata 30% zadatku przez system online lub przelewem bankowym na numer konta otrzymany w potwierdzeniu rezerwacji w ciągu 3 dni od złożenia rezerwacji.

W przypadku anulacji rezerwacji wpłacony zadatek przepada.

W przypadku nie pojawienia się Gości w planowanym dniu przyjazdu do godz. 22:00 rezerwacja przepada, a wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi.

Niewykorzystanie któregokolwiek z elementów pakietu nie zmniejsza jego wartości
Wszystkie elementy pakietu są integralną częścią danej rezerwacji.

Hotel zastrzega sobie możliwość zmiany planu pakietu

BON TURYSTYCZNY. akceptujemy bony turystyczne

ZWIERZĘTA. nie akceptujemy zwierząt w hotelu. Polecamy hotel dla zwierząt znajdujący się w Kudowie- Zdroju.

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA. Zakres usług i forma ich świadczenia uzależniona będzie od obowiązujących obostrzeń nałożonych na obiekt w trakcie trwania epidemii Covid-19

W częściach wspólnych obowiązuje nakaz noszenia maseczek zakrywających nos i usta.
W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Rezerwuj wcześniej – skorzystaj z pierwszeństwa wyboru pokoju i lepszej ceny (wszelkie rabaty wyliczają się automatycznie i są zawarte w cenie pokoju.

Dłuższy pobyt - większy RABAT – SPRAWDŹ!